СЕДМИЧЕН ГРАФИК

Всеки ден йога - класическа, хатха, ащанга, интегрална, за начинаещи, за напреднали. Още: пилатес, тай дзи, цигун, йогалатес, стречинг. Всички изброени практики не са подходящи за деца под 12 г. и за бременни.
19.04.2019
  • Пилатес с Боряна
    Започва в: 12:00
    Край: 19.04.2019 - 13:00


  • Тай Дзи Туй Шоу за напреднали (провежда се в читалище Елин Пелин в Мусагеница)
    Започва в: 18:30
    Край: 19.04.2019 - 19:30


  • Тай Дзи Цигун за НАЧИНАЕЩИ (провежда се в читалище Елин Пелин в Мусагеница)
    Започва в: 19:30
    Край: 19.04.2019 - 20:30


20.04.2019
  • Йога за деца и родители с Хриси
    Започва в: 10:00
    Край: 20.04.2019 - 10:40


  • Хатха йога с Хриси
    Започва в: 11:00
    Край: 20.04.2019 - 12:15


  • Тай Чи - базова техника и къса тояга (провежда се в читалище Елин Пелин в Мусагеница)
    Започва в: 11:30
    Край: 20.04.2019 - 12:40


  • Тай Чи - напреднали (провежда се в читалище Елин Пелин в Мусагеница)
    Започва в: 12:50
    Край: 20.04.2019 - 13:40


21.04.2019
  • Класическа йога с Мими
    Започва в: 17:00
    Край: 21.04.2019 - 18:30


  • Ащанга йога с Мария
    Започва в: 19:00
    Край: 21.04.2019 - 20:30


22.04.2019
  • BASI Пилатес с Диана
    Започва в: 8:00
    Край: 22.04.2019 - 9:00


  • Стречинг с Теди
    Започва в: 12:00
    Край: 22.04.2019 - 13:00


  • Тай Чи за НАЧИНАЕЩИ с Владимир
    Започва в: 13:15
    Край: 22.04.2019 - 14:15


  • Класическа йога с Мими
    Започва в: 18:30
    Край: 22.04.2019 - 19:45


  • Ащанга йога с ХРИСТИАНА
    Започва в: 20:00
    Край: 22.04.2019 - 21:15


23.04.2019
  • ZAZEN Медитация / Цигун с Владимир (ZAZEN / Damo yi jin jing qigong)
    Започва в: 7:45
    Край: 23.04.2019 - 9:15


  • Класическа йога с Мария
    Започва в: 12:00
    Край: 23.04.2019 - 13:00


  • ПИЛАТЕС с Боряна
    Започва в: 13:30
    Край: 23.04.2019 - 14:30


  • Класическа йога с Мими
    Започва в: 18:30
    Край: 23.04.2019 - 19:45


  • Тай Дзи Цюан за напреднали с Владимир
    Започва в: 20:10
    Край: 23.04.2019 - 21:40


24.04.2019
  • BASI Пилатес с Диана
    Започва в: 8:00
    Край: 24.04.2019 - 9:00


  • Йогалатес с Петя
    Започва в: 12:00
    Край: 24.04.2019 - 13:00


  • Тай Чи за НАЧИНАЕЩИ с Владимир
    Започва в: 13:15
    Край: 24.04.2019 - 14:15


  • Ащанга йога с Мария
    Започва в: 18:30
    Край: 24.04.2019 - 19:45


  • Тай Дзи Цигун за НАЧИНАЕЩИ с Владимир
    Започва в: 20:10
    Край: 24.04.2019 - 21:40


25.04.2019
  • ZAZEN Медитация / Цигун с Владимир (ZAZEN / Damo yi jin jing qigong)
    Започва в: 7:45
    Край: 25.04.2019 - 9:15


  • Класическа йога с Мария
    Започва в: 12:00
    Край: 25.04.2019 - 13:00


  • Ащанга йога с Мария
    Започва в: 13:30
    Край: 25.04.2019 - 14:30


  • Класическа йога с Мими
    Започва в: 18:30
    Край: 25.04.2019 - 19:50


  • Тай Дзи Цюан за напреднали с Владимир
    Започва в: 20:10
    Край: 25.04.2019 - 21:40